TC no ile Sgk emekli maaşı sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli olanlar e-devlet şifresi olmadan TC kimlik numarası ile şifresiz olarak sorulama işlemi yapabilir ve ne kadar emekli maaşı aldıklarını, bilgilerini görebilirler. Bu sorgulama şifresiz olarak yapılmaktadır.

TC no ile sgk emekli maaşı sorgulama için aşağıdaki linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Sgk son yıllarda internet üzerinden TC no ile e-devlet şifresi olmadan bir takım sorgulamalara izin vermektedir. İlgili sayfadan kimlik numaranız ile bağkur, sgk ve ssk emekli maaşlarının ne kadar olduğunu online olarak öğrenebilirsiniz.

Emekli maaşını TC kimlik numarası ile sorgulamak için >>> BURAYI <<< tıklayınız.

Açılan sayfada sizden kimlik numaranızın yanında bir takım bilgileri isteyecektir. Bu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra sayfada verilen güvenlik kodunu ilgili alana yazınız. Diğer ekrana girince karşınıza aşağıda verdiğimiz örnekte olduğu gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda 4-A seçeneğini tıklayarak Sgk, Ssk emeklileri aylık bilgilerine ulaşabilmektedir.

TC no ile Sgk emekli maaşı sorgulama

Gün içerisinde çok fazla sorgulama olduğundan dolayı bazen sistemde yavaşlama olabilmektedir.

Bu konuya bakılan etiketler:

sgk emekli maaşı sorgulama tc kimlik no ilessk emekli maaş sorgulama tc kimlik no iletc ile emekli maaşı sorgulamasgk emekli maaş sorgulamasgk emekli maaş sorgulama tc kimlik no ileşifresiz tc no ile ssk emekli maaşı sorgulamaemekli maaşı sorgulama t c kimlik ilesgk emekli maaşı sorgulamasgk maaş sorgulama tc iletc no ile emekli maaşı sorgulama,
TC no ile Sgk emekli maaşı sorgulama makalesi Ana Sayfa, Emeklilik Sorgulamaları kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.