Bağkur emekli maaşı sorgulama TC kimlik no ile

Artık Bağkur’dan emekli olanlar TC kimlik no ile şifresiz olarak alacakları veya ne kadar bağkur maaşı aldıklarını sorgulama yaparak öğrenebilirler. Bütün emeklilileri kapsayan bu hizmet ile emekliler maaşını sorgulayabilecekler.

TC ile Bağkur emekli maaşı sorgulama için >>> BURAYI <<< tıklayabilirsiniz.

Karşınıza çıkan ekranda TC kimlik numaranızın yanında istenen diğer bilgileri de doldurduktan sonra güvenlik konudunu giriniz ve SORGULA butonuna tıklayınız.  Karşınıza çıkan ekranda Emekli aylık bilgisi bölümünden 4B seçeneğini seçerek bağkur maaşı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı ekran üzerinde Ssk ve Sgk emeklileri de maaşlarını 4A seçeneğinden görebilirler.

TC no ile Sgk emekli maaşı sorgulama

Bu konuya bakılan etiketler:

bağkur maaş sorgulama t c kimlik no ilebağkur emekli maaşı sorgulamabağkur emekli maaşı sorgulama tc kimlik no ilebakur emeklilikbağkur emeklilik maaş sorgulamabakur emeklilik sorgulamabağkur emekli maaş sorgulamaemekli maaşı sorgulama tc kimlik no ilebağkur emeklilik sorgulama tc kimlik no iletc kimlik no ile bağkur emekli maaş sorgulama,
Bağkur emekli maaşı sorgulama TC kimlik no ile makalesi Ana Sayfa, Emeklilik Sorgulamaları kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.