logo

TC kimlik no ile vergi borcu sorgulama

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet üzerinden verdiği hizmetlerden biriside TC kimlik no ile vergi borcu sorgulama hizmetidir. Bu uygulama sayesinde kısa sürede online olarak vergi borcu olup olmadığını, borcun ne kadar olduğunu anında öğrenilebilmektedir.

Bu hizmet sorgulaması sayesinde mükellefler artık vergi borcum varmı, ne kadar borcum var gibi sorularla uğraşmak yerine internetten rahatça takip edebilecek. Böylece borcum çıkmamıştı, bilmiyordum gibi bahanelerde ortadan kalmış olacak.

Eskiden vergi dairesine gidip yoğunluk arasında işlem takibi yerini alan bu güzel vergi sorgulama hizmetine >>> BURADAN <<< ulaşabilirsiniz.

TC kimlik no işe vergi borcu sorgulama

Siteye girdikten sonra karşınıza resimdeki gibi çıkan alanda TC kimlik numarasını girip diğer istenen bilgileri doğru şekilde giriniz. Ardından güvenlik kodunu birebir olarak aynı şekilde yanındaki kutuya yazıp tamam butonuna basınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>