logo

Bağkur borç sorgulama TC kimlik ile öğrenme

TC kimlik numarası ile Bağkur borcu sorgulama ve Bağkur borç öğrenme nasıl ve nereden yapılmaktadır?

TC kimlik no ile bağkur borç sorgulama işlemi e-Devlet sistemi üzerinden yapılmaktadır. Sgk kurumunun tek çatı altında toplanması ile birlikte tüm sorgulama hizmetleri e-Devlet sitesinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Tabi bunun için öncelikle bir şifreye ihtiyaç vardır. Bu şifreyi almak için TC no sunun bulunduğu kimlikle birlikte postaneye gitmeniz gerekiyor.

Öncelikle Bağkur yani 4B borç durumu sayfasına ulaşmak için >>> BU LİNKİ <<< tıklayın. Bağlanacağınız e-Devlet sitesinin ilgili sayfasında bulunan ” Kimliğimi Şimdi Doğrula” bağlantısına tıkladıktan sonra TC kimlik no ile ile bağkur borç öğrenme için “e-Devlet Şifresi” yazısına tıklayın. Bu ekranda TC Kimlik numaranızı ve size özel şifrenizi yazarak Gönder butonuna basın. Böylece 4B – Bağkur borç sorgulama sayfasına ulaşmış olacaksınız.

Bağkur borç sorgulama TC kimlik ile öğrenme

Bu hizmetten yararlanabilmek için e-Devlet sitesine girmeniz ve şifrenizin olması gerekmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>